ODCHUDZANIE METABOLIZM SPALANIE TŁUSZCZU

ADMEDIC ODCHUDZANIE METABOLIZM TRAWIENIE" na SPALANIE TŁUSZCZU, skuteczne odchudzanie, przyspieszenie metabolizmu i poprawę trawienia. 

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

 

To SILNY KONCENTRAT - zawiera skoncentrowane ekstrakty ziół pochodzących z czystych terenów UE na:

- odchudzanie,

- redukcję i spalanie tłuszczu,

- przyspieszenie metabolizmu (przemianę materii),

- lepsze trawienie,

- detox organizmu,

- problemy z wypróżnieniem,

- nadmiar wody w organizmie.

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

"ADMEDIC ODCHUDZANIE METABOLIZM TRAWIENIE" to suplement diety w płynie (bez GMO i bez alkoholu), może być stosowany również przez wegan i wegetarian. Zapakowany w bezpieczną ciemną szklaną butelkę z metalową nakrętką (z dołączonym kieliszkiem medycznym do dozowania)

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

BOGATY SKŁAD ZIÓŁ WZAJEMNIE POTĘGUJĄCYCH SWOJE DZIAŁANIE

( aż 9 ekstraktów ziołowych synergicznie działających, czyli wzajemnie się uzupełniających )

- Zioła, zastosowane w suplemencie są w postaci płynnych skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, dzięki czemu są łatwiej i szybciej przyswajalne.

- Zioła pochodzą z czystych terenów EU.

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

Prosty sposób stosowania

- Zażywanie tylko 3 łyżeczki dziennie (3x5ml na 20-30 minut przed śniadanie, obiadem, kolacją - wg dozy z dołączonego medycznego kieliszka lub 1 łyżeczka od herbaty 3 x dziennie).

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

ZASTOSOWANIE I WŁAŚCIWOŚCI, czyli DLA KOGO JEST SUPLEMENT DIETY ADMEDIC ODCHUDZANIE METABOLIZM TRAWIENIE.

Preparat polecany jest dla osób, które mają problemy z:

- odchudzaniem,

- redukcją tłuszczu,

- hamowaniem wydzielania enzymu odpowiadającego za pochłanianie węglowodanów,

- trawieniem, spowolnioną pracą jelit

- wypróżnieniem,

- spowolnionym metabolizmem,

- nadmiernie odczuwa apetyt na słodycze,

- oczyszczaniem organizmu (detoks) z pozostałości przemiany materii,

- zatrzymywaniem nadmiaru wody i obrzękami.

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

SEKRETEM SĄ ZIOŁA ...

ZASTOSOWANE W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH I ILOŚCIACH.

TO AŻ ...

9 SKONCENTROWANYCH EKSTRAKTÓW ZIOŁOWYCH

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

POZNAJ POTĘGĘ TYCH ZIÓŁ

(jak działają zastosowane ekstrakty ziołowe w skoncentrowanej postaci):

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

- ODCHUDZANIE, PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU I TRAWIENIE - mniszek lekarski, aronia, krwawnik, lubczyk, hibiskus, skrzyp polny, strączyny fasoli, czarna porzeczka, siemię lniane, jabłko

- PRZYSPIESZENIE TRAWIENIA, POPRAWA PRACY JELIT, POBUDZANIE WYDZIELANIA SOKÓW TRAWIENNYCH - mniszek lekarski, lubczyk, skrzyp polny, krwawnik, czarna porzeczka, hibiskus, jabłko, aronia

- SPALANIE TŁUSZCZU I HAMOWANIE WYDZIELANIA ENZYMU ODPOWIEDZIALNEGO ZA POCHŁANIANIE WĘGLOWODANÓW- skrzyp polny, mniszek lekarski, lubczyk, kwiaty hibiskusa (wspomagają zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej - zawarty w hibiskusie składnik (fazeolamina) wspiera hamowanie wydzielania enzymu odpowiadającego za pochłanianie węglowodanów)

- ZMNIEJSZENIE WCHŁANIANIE TŁUSZCZU Z JEDZENIA I ODKŁADANIA SIĘ W ORGANIZMIE - skrzyp polny, mniszek lekarski, aronia

- ZMNIEJSZENIE POZIOMU GLUKOZY WE KRWI PO POSIŁKU - mniszek lekarski, strączyny fasoli, aronia

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

- ZMNIEJSZENIE APETYTU NA SŁODYCZE - mniszek lekarski, strączyny fasoli

- DETOKS ORGANIZMU - ziele skrzypu, korzeń mniszka lekarskiego, czarna porzeczka, hibiskus, jabłko, aronia

- ZMNIEJSZENIE WZDĘĆ, SKURCZU ŻOŁĄDKA I UCZUCIA PEŁNOŚCI PO POSIŁKU - krwawnik, lubczyk, mniszek lekarski, aronia

- REGULACJĘ WYPRÓŻNIEŃ, DZIAŁANIE ZMNIEJSZAJĄCE ZAPARCIA, (BŁONNIK) - siemie lniane, mniszek lekarski, hibiskus, aronia, jabłko

- DZIAŁANIE ŻÓŁCIOTWÓRCZE I ZÓŁCIOPĘDNE REGULUJĄCE PRACĘ WĄTROBY, PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO, ŚLEDZIONY - krwawnik mniszek lekarski, lubczyk, siemię lniane, hibiskus, jabłko

- USUWANIE NADMIARU ZŁEGO CHOLESTEROLU I TRÓJGLICERYDÓW - mniszek lekarski, hibiskus, aronia, jabłko

- ZMNIEJSZENIE ZGAGI I NIESTRAWNOŚCI - mniszek lekarski, aronia

- PRZECIWDZIAŁANIE ZAPALENIU JELIT - krwawnik, hibiskus, aronia

- REGENERACJA ŚLUZÓWKI, OSŁANIANIE UKŁAD TRAWIENNEGO - siemię lniane, czarna porzeczka

- ŁAGODZENIE CELLULITU - mniszek lekarski

- ZMNIEJSZENIE OBRZĘKÓW I NADMIARU WODY W ORGANIZMIE, MOCZOPĘDNE (m.in w PMS)- ziele skrzypu, lubczyk, strączyny fasoli, mniszek lekarski, skrzyp polny, czarna porzeczka

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie - opinie klientów

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

WARTO PRZECZYTAĆ JAKĄ OPINIĘ OSTATNIO ZOSTAWIŁA JEDNA Z NASZYCH KLIENTEK

No to mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT !

W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej 15,2 kg!).

Jak dla mnie to rewelacja. Cóż, suplement nie jest najtańszy więc z pewnymi obawami podeszłam do niego (czy to będzie skuteczne bo w końcu muszę wydać trochę kasy). Jadłam tak jak normalnie ale zauważyłam że coraz mniej ciągnęło mnie do słodyczy :). Nie wiem dlaczego tak się działo ale to raczej fajnie jest nagle stracić apetyt na słodkie :). Nie jestem też za specjalnie aktywna i tej aktywnosci w tym czasie nie zwiększyłam.

Na pewno zażywałam suplement regularnie i systematycznie tak jak opisane jest przy produkcie. Poszłam za radą z opinii z opisu i zaczęłam zwracać uwagę na indeks glikemiczny tego co jem, żeby był niski lub chociaż średni (chociaż nie każdego dnia trzymałam się tej rady). Każdego dnia zapisywałam co jem żeby sprawdzić swoje nawyki i rezultaty (bo ważyłam się i mierzyłam).

Na początku chudłam szybciej ale rozumiem że to dlatego że trochę zmniejszył mi się nadmiar wody w moim organizmie (bo ta faktycznie często się zatrzymywała). Ewidentnie przyspieszył się metabolizm i zniknęły zaparcia a to też była moja ogromna zmora.

Przy tak szybkim chudnieciu trzeba zdecydowanie od początku dbać o skórę. Ja niestety zapomniałam o tym na początku odchudzania, dopiero w drugim miesiącu zaczęłam stosować peeling z kawy, który sobie robiłam z fusów zmieszanych z niewielką ilością oleju i płynu do mycia. Polecam coś takiego bo ciało robi się po takim peelingu jak „pupcia niemowlaka” a skóra jędrnieje.

Każdemu kto chce schudnać doradzam systematyczność i regularność stosowania, ważenie i mierzenie się, zapisywanie tego co, ile i kiedy się je i pije, kiedy były wypróznienia i czy była danego dnia aktywnosć fizyczna (i jaka). To pozwala lepiej poznać siebie i swoje zwyczaje. I mamy odchudzanie bez diety

Ogólnie superrrr. Polecam

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

I NA KONIEC PODSUMOWANIE:

ZASTOSOWANO 9 SKONCENTROWANYCH EKSTRAKTÓW ZIOŁOWYCH - ILOŚCI I ICH PODSTAWOWE ZADANIA:

Korzeń z zielem mniszka - zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej tego suplementu (5 ml)/dziennej (15 ml) - 80,0mg/240 mg. - wspomaga utrzymanie prawidłowej diurezy, a tym samym usuwanie produktów przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu, - związki czynne obecne w wyciągu z korzenia z zielem mniszka wpływają pozytywnie na utrzymanie optymalnego trawienia, utrzymanie prawidłowej mikroflory jelit, - wspomaga obniżenie poziomu cukru we krwi, redukcję tłuszczu - wspomaga zwiększyć częstotliwość wypróżnień.

Nasiona lnu- zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) - 66,7mg/200 mg - wspierają prawidłową pracę przewodu pokarmowego, - osłaniają przewód pokarmowy, - wspierają częstotliwość wypróżnień.

Korzeń lubczyku- zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) - 40,0mg/120 mg. - związki czynne obecne w wyciągu z korzenia korzenia lubczyku wpływają pozytywnie na utrzymanie optymalnego trawienia - lubczyk znajduje również zastosowanie w dnie moczanowej, kamicy nerkowej, wspomaganiu zmniejszenia obrzęków, redukcję tłuszczu.

Ziele krwawnika- zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) - 40,0mg/120 mg. - związki czynne obecne w wyciągu z ziela krwawnika wpływają pozytywnie na utrzymanie optymalnego trawienia, - wspomaga usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

Owocnia fasoli(wyciąg ze strąków fasoli) - zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) - 53,3mg/160 mg. - wspomaga obniżenie poziomu cukru we krwi, - związki zawarte w wyciągu ze strąków fasoli mają działanie moczopędne, powodują zmniejszanie obrzęków.

Ziele skrzypu- zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) - 40,0mg/120 mg. - wspomaga utrzymanie prawidłowej diurezy, a tym samym usuwanie produktów przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu, redukcję tłuszczu

Kwiaty hibiskusa- zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) - 13,3mg/40 mg. - wspomagają i optymalizują prawidłowy poziom cholesterolu, ciśnienia krwi, - wspomagają trawienie i metabolizm, - wspomagają zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej, - zawarty w hibiskusie składnik (fazeolamina) wspiera hamowanie wydzielania enzymu odpowiadającego za pochłanianie węglowodanów.

Dodatkowo w suplemencie zastosowano: Sok zagęszczony z jabłek, sok zagęszczony z aronii.

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

Wartości odżywcze w 100 g produktu: Wartość energetyczna - 83 kcal/347 kJ, Tłuszcze - 1 g, w tym tłuszcze nasycone 0,5 g, Węglowodany - 17,7 g, w tym cukry 14 g, Białko - 01 g, Sól 0 g, Błonnik - 0,6 g

Wartości organoleptyczne: Preparat ma przyjemny smak i zapach.

Kolor, zapach, konsystencja i smak są właściwe dla użytych ekstraktów ziołowych.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci i młodzieży do 18 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży u osób z niewydolnością nerek, i/lub cukrzycą i osób uczulonych na którykolwiek ze składników.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce.Dokładnie zamykać opakowanie po każdorazowym użyciu.Chronić od dopływu światła.

Sposób użycia: Spożywać 3 x dziennie po 5 ml, ok. 20 minut przed: śniadaniem, obiadem i kolacją.Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji (15 ml).

Przed każdym użyciem butelką mocno wstrząsnąć (rozwarstwienie, zgęstnienie lub osad są naturalną cechą produktu)

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: SPOSÓB NA DETOKS,

 JAK OCZYŚCIĆ WĄTROBĘ,

- jak zrobić detoks organizmu i

- pozbyć się toksyn, nadmiaru wody i

- przyspieszyć odchudzanie.

To idealny suplement Admedic na oczyszczenie wątroby i organizmu a przy okazji potęgujący działanie ZIÓŁ NA ODCHUDZANIE

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

BOGACTWO SKONCENTROWANYCH ŁATWO PRZYSWAJALNYCH EKSTRAKTÓW ZIÓŁ (bez GMO i alkoholu)

zawartych w suplemencie diety

ADMEDIC WĄTROBA DETOKS OCZYSZCZANIE.

Preparat polecany jest dla osób, które mają problemy:

- z prawidłową pracą wątroby,

- z ochroną wątroby,

- wydzielaniem żółci,

- trawieniem,

- prawidłową pracą układu trawiennego,

- z oczyszczaniem organizmu z produktów przemiany materii.

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie - opinie klientów

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

Suplementy diety Admedic zawierają łącznie:

- aż 30 skoncentrowanych ekstraktów ziół, które to zioła w naturze rosną na czystych terenach Unii Europejskiej.

- Zioła te zostały tak dobrane aby się wzajemnie uzupełniały a

- użyta płynna formuła powoduje ich lepszą i szybszą przyswajalność.

- Dlatego kupuj tylko oryginalne suplementy diety Admedic.

SUPLEMENTY DIETY ADMEDIC

"ADMEDIC ODCHUDZANIE METABOLIZM TRAWIENIE”  na odchudzanie i przyspieszenie metabolizmu – BOGACTWO SKONCENTROWANYCH EKSTRAKTÓW ZIÓŁ (łatwo przyswajalnych), które zastosowane w suplemencie wspomagają i optymalizują odchudzanie, trawienie, pracę układu pokarmowego, częstotliwość wypróżnień, poprawę pracy jelit, metabolizm oraz DETOKS – prawidłową diurezę, usuwanie pozostałości przemiany materii i nadmiaru wody.

„ADMEDIC WĄTROBA DETOKS OCZYSZCZANIE„  – na detoks –  skoncentrowane ekstrakty ziołowe zastosowane w suplemencie wspomagają pracę wątroby, układu trawiennego i detoksu(oczyszczania wątroby i organizmu)

„ADMEDIC SERCE WSPOMAGANIE UKŁADU KRĄŻENIA” Skoncentrowane ekstrakty ziołowe użyte w suplemencie wspomagają i optymalizują prawidłową pracę układu krążenia (w tym serca, naczyń krwionośnych, ciśnienia krwi), mają też pozytywny wpływ na pracę układu nerwowego (reakcje na stres i pobudzenie), wspierają usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

„ADMEDIC PAMIĘĆ I KONCENTRACJA ODPORNOŚĆ NA STRES” – na pamieć i koncentrację -Skoncentrowane ekstrakty ziołowe zastosowane w suplemencie wspomagają i optymalizują pamięć i koncentrację, prawidłową pracę układu nerwowego, wspomagają odporność na stres i jego skutki

„ADMEDIC ODPORNOŚĆ ANTI-AGING „– na odporność (bogaty w antyoksydanty zwiększające odporność organizmu) i odmładzanie – składniki ekstraktów ziołowych  wykazują aktywność antyoksydacyjną, mają zdolność usuwania wolnych rodników wspomagając oczyszczanie organizmu, optymalizują stan naczyń krwionośnych i tkanki łącznej oraz kolagenu, a także pracę układu trawiennego.

„ADMEDIC ZASYPIANIE SEN USPOKOJENIE” to 8 naturalnych składników na dobry i spokojny sen – skoncentrowane ekstrakty ziołowe zastosowane w suplemencie wspomagają prawidłowy proces uspokojenia, zasypiania i snu a także uspokojenia. Wpływają pozytywnie na układ krążenia i wspierają procesy trawienne.

DLACZEGO JESZCZE WARTO:

- Warto zacząć stosować suplementy równocześnie lub naprzemiennie, gdyż są tak skomponowane aby się wzajemnie uzupełniały.

- Wszystkie też zawierają wiele skoncentrowanych ekstraktów ziołowych działających synergicznie (wzajemne wzmocnienie/potęgowanie działania zastosowanych ekstraktów ziołowych).

- Płynna formuła ułatwia szybsze i lepsze przyswajanie bogactwa skoncentrowanych ekstraktów ziół.

- Opakowanie to ciemna, szklana (i przez to najbezpieczniejsza) butelka z metalową nakrętką, pojemność 250 ml. Całość pakowana w pudełko.

- Brak GMO i alkoholu oraz możliwość używania suplementów przez wegan i wegetarian to kolejne zalety.

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie

 

jak schudnąć - sprawdź zioła na odchudzanie